WR74-1830C Chrome Wire Shelving Unit 18"D x 30"W x 74"High
SKU: WR74-1830C
UPC: 651588079256
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 48.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 30"
Depth: 18"