WR74-1842C Chrome Wire Shelving Unit 18"D x 42"W x 74"High
SKU: WR74-1842C
UPC: 651588042670
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 60.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 18"