WR74-2136C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 36"W x 74"High
SKU: WR74-2136C
UPC: 651588080894
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 60.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 36"
Depth: 21"