WR74-2148C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 48"W x 74"High
SKU: WR74-2148C
UPC: 651588080979
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 72.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 21"