WR74-2436C Chrome Wire Shelving Unit 24"D x 36"W x 74"High
SKU: WR74-2436C
UPC: 651588042755
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 68.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 36"
Depth: 24"