WR74-2442C Chrome Wire Shelving Unit 24"D x 42"W x 74"High
SKU: WR74-2442C
UPC: 651588047637
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 76.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 24"