WR74-3042C Chrome Wire Shelving Unit 30"D x 42"W x 74"High
SKU: WR74-3042C
UPC: 651588082775
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 88.00 LBS
Height: 74"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 30"