WR86-1430C Chrome Wire Shelving Unit 14"D x 30"W x 86"High
SKU: WR86-1430C
UPC: 651588083390
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 48.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 800
Width: 30"
Depth: 14"