WR86-1872C Chrome Wire Shelving Unit 18"D x 72"W x 86"High
SKU: WR86-1872C
UPC: 651588042915
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 100.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 18"