WR86-2124C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 24"W x 86"High
SKU: WR86-2124C
UPC: 651588083956
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 52.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 800
Width: 24"
Depth: 21"