WR86-2130C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 30"W x 86"High
SKU: WR86-2130C
UPC: 651588083994
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 56.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 800
Width: 30"
Depth: 21"