WR86-2160C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 60"W x 86"High
SKU: WR86-2160C
UPC: 651588084199
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 92.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 60"
Depth: 21"