WR86-2172C Chrome Wire Shelving Unit 21"D x 72"W x 86"High
SKU: WR86-2172C
UPC: 651588084236
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 116.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 600
Width: 72"
Depth: 21"