WR86-2436C Chrome Wire Shelving Unit 24"D x 36"W x 86"High
SKU: WR86-2436C
UPC: 651588042939
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 72.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 800
Width: 36"
Depth: 24"