WR86-3036C Chrome Wire Shelving Unit 30"D x 36"W x 86"High
SKU: WR86-3036C
UPC: 651588084557
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 80.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 800
Width: 36"
Depth: 30"