WR86-3042C Chrome Wire Shelving Unit 30"D x 42"W x 86"High
SKU: WR86-3042C
UPC: 651588084595
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 92.00 LBS
Height: 86"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 30"