WR54-2430P Proform Wire Shelving Unit 30"W x 24"D x 54"H
SKU: WR54-2430P
UPC: 651588179772
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 56.00 LBS
Width: 30"
Depth: 24"
Height: 54"