WR54-2442P Proform Wire Shelving Unit 42"W x 24"D x 54"H
SKU: WR54-2442P
UPC: 651588179819
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 72.00 LBS
Width: 42"
Depth: 24"
Height: 54"