WR54-2472BK Black Wire Shelving Unit 72"W x 24"D x 54"High
SKU: WR54-2472BK
UPC: 651588298510
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 116.00 LBS
Width: 72"
Depth: 24"
Height: 54"