WR54-2460BK Black Wire Shelving Unit 60"W x 24"D x 54"High
SKU: WR54-2460BK
UPC: 651588298497
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 96.00 LBS
Width: 60"
Depth: 24"
Height: 54"