WR63-1236P Proform Wire Shelving Unit 36"W x 12"D x 63"H
SKU: WR63-1236P
UPC: 651588219034
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 42.00 LBS
Width: 36"
Depth: 12"
Height: 63"