WR63-1272P Proform Wire Shelving Unit 72"W x 12"D x 63"H
SKU: WR63-1272P
UPC: 651588219096
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 68.00 LBS
Width: 72"
Depth: 12"
Height: 63"