WR63-1448P Proform Wire Shelving Unit 48"W x 14"D x 63"H
SKU: WR63-1448P
UPC: 651588180013
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 60.00 LBS
Width: 48"
Depth: 14"
Height: 63"