WR63-2136P Proform Wire Shelving Unit 36"W x 21"D x 63"H
SKU: WR63-2136P
UPC: 651588219416
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 58.00 LBS
Width: 36"
Depth: 21"
Height: 63"