WR63-2160P Proform Wire Shelving Unit 60"W x 21"D x 63"H
SKU: WR63-2160P
UPC: 651588219454
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 86.00 LBS
Width: 60"
Depth: 21"
Height: 63"