WR63-2430P Proform Wire Shelving Unit 30"W x 24"D x 63"H
SKU: WR63-2430P
UPC: 651588180433
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 58.00 LBS
Width: 30"
Depth: 24"
Height: 63"