WR63-2448P Proform Wire Shelving Unit 48"W x 24"D x 63"H
SKU: WR63-2448P
UPC: 651588180495
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 78.00 LBS
Width: 48"
Depth: 24"
Height: 63"