WR63-2454P Proform Wire Shelving Unit 54"W x 24"D x 63"H
SKU: WR63-2454P
UPC: 651588180518
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 86.00 LBS
Width: 54"
Depth: 24"
Height: 63"