WR63-2460P Proform Wire Shelving Unit 60"W x 24"D x 63"H
SKU: WR63-2460P
UPC: 651588180532
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 98.00 LBS
Width: 60"
Depth: 24"
Height: 63"