WR63-3672BK Black Wire Shelving Unit 72"W x 36"D x 63"High
SKU: WR63-3672BK
UPC: 651588298831
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 138.00 LBS
Width: 72"
Depth: 36"
Height: 63"