WR74-1236BK Black Wire Shelving Unit 36"W x 12"D x 74"High
SKU: WR74-1236BK
UPC: 651588298855
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 44.00 LBS
Width: 36"
Depth: 12"
Height: 74"