WR74-1248BK Black Wire Shelving Unit 48"W x 12"D x 74"High
SKU: WR74-1248BK
UPC: 651588298879
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 52.00 LBS
Width: 48"
Depth: 12"
Height: 74"