WR74-1272P Proform Wire Shelving Unit 72"W x 12"D x 74"H
SKU: WR74-1272P
UPC: 651588220139
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 68.00 LBS
Width: 72"
Depth: 12"
Height: 74"