WR74-1842P Proform Wire Shelving Unit 42"W x 18"D x 74"H
SKU: WR74-1842P
UPC: 651588180815
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 60.00 LBS
Width: 42"
Depth: 18"
Height: 74"