WR74-1872BK Black Wire Shelving Unit 72"W x 18"D x 74"High
SKU: WR74-1872BK
UPC: 651588298978
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 96.00 LBS
Width: 72"
Depth: 18"
Height: 74"