WR74-1860BK Black Wire Shelving Unit 60"W x 18"D x 74"High
SKU: WR74-1860BK
UPC: 651588298954
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 84.00 LBS
Width: 60"
Depth: 18"
Height: 74"