WR74-2136P Proform Wire Shelving Unit 36"W x 21"D x 74"H
SKU: WR74-2136P
UPC: 651588220450
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 60.00 LBS
Width: 36"
Depth: 21"
Height: 74"