WR74-2172P Proform Wire Shelving Unit 72"W x 21"D x 74"H
SKU: WR74-2172P
UPC: 651588220511
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 112.00 LBS
Width: 72"
Depth: 21"
Height: 74"