WR74-2460P Proform Wire Shelving Unit 60"W x 24"D x 74"H
SKU: WR74-2460P
UPC: 651588181195
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 100.00 LBS
Width: 60"
Depth: 24"
Height: 74"