WR74-3072P Proform Wire Shelving Unit 72"W x 30"D x 74"H
SKU: WR74-3072P
UPC: 651588220832
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 140.00 LBS
Width: 72"
Depth: 30"
Height: 74"