WR86-1248P Proform Wire Shelving Unit 48"W x 12"D x 86"H
SKU: WR86-1248P
UPC: 651588221136
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 56.00 LBS
Width: 48"
Depth: 12"
Height: 86"