WR86-1830P Proform Wire Shelving Unit 30"W x 18"D x 86"H
SKU: WR86-1830P
UPC: 651588181430
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 52.00 LBS
Width: 30"
Depth: 18"
Height: 86"