WR86-1848BK Black Wire Shelving Unit 48"W x 18"D x 86"High
SKU: WR86-1848BK
UPC: 651588299210
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 68.00 LBS
Width: 48"
Depth: 18"
Height: 86"