WR86-2172P Proform Wire Shelving Unit 72"W x 21"D x 86"H
SKU: WR86-2172P
UPC: 651588221556
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 116.00 LBS
Width: 72"
Depth: 21"
Height: 86"