WR86-2436P Proform Wire Shelving Unit 36"W x 24"D x 86"H
SKU: WR86-2436P
UPC: 651588181775
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 72.00 LBS
Width: 36"
Depth: 24"
Height: 86"