WR86-2442P Proform Wire Shelving Unit 42"W x 24"D x 86"H
SKU: WR86-2442P
UPC: 651588181799
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 80.00 LBS
Width: 42"
Depth: 24"
Height: 86"