WR86-3648P Proform Wire Shelving Unit 48"W x 36"D x 86"H
SKU: WR86-3648P
UPC: 651588221914
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 112.00 LBS
Width: 48"
Depth: 36"
Height: 86"