AD63-2142C Chrome Wire Shelving Add-On 21"D x42"W x 63"High
SKU: AD63-2142C
UPC: 651588063057
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 57.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 800
Width: 42"
Depth: 21"