AD63-2154C Chrome Wire Shelving Add-On 21"D x54"W x 63"High
SKU: AD63-2154C
UPC: 651588063132
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 73.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 54"
Depth: 21"