AD63-3648C Chrome Wire Shelving Add-On 36"D x48"W x 63"High
SKU: AD63-3648C
UPC: 651588063774
Availability: Usually Ships in 7-10 Business Days
Weight: 101.00 LBS
Height: 63"
Capacity (LBS): 600
Width: 48"
Depth: 36"